تلفن فروش : 09120360667

دسته گل رمانتیک دانمارکی ده شاخه

دسته گل رمانتیک دانمارکی ده شاخه

قیمت : 90هزار تومان

این دسته گل اروپایی دارای حداقل ده شاخه از انواع مختلف گل های زیبای فصلی است .یک شاخه گل رز لب صورتی، چندین گل پیریوین لی لی ، داوودی مینیاتور و دیگر نژآدهای زیبای فصلی با ترکیبی از برگ های فصلی و ویژه به روشی عاشقانه و زیبا درکنار هم گل آرایی شده اند.
دسته گل زیبا برای دوست
عکس گل رز قرمز عاشقانه
عکس گل رز آبی و قرمز
عکس گل های زیبای جهان
دسته گل عروس
دسته گل رز قرمز
عکس گل عشق
دسته گل اروپایی
سبد گل فانتزی
سبد گل مصنوعی
سبد گل طبیعی
سبد گل خواستگاری
سبد گل رز
سبد گل زیبا
سبد گل برای تولد
عکس سبد گل خواستگاری
تصویری که مشاهده میکنید نمونه یک دسته گل اروپایی است که توسط تیم گل آرایی ما آماده شده و بعد برای دوستی مانند شما فرستاده ایم ! لطفا در نظر بگیرید گل موجودی زنده است و گل آرایی یک هنر ! هرچند ما رنگ و نژآد برگ ها و نحوه گل آرایی رو نمیتونیم گارانتی کنیم ولی حتما گارانتی میکنیم که دسته گل مخصوص شما از تازه ترین ، زیباترین و مرغوب ترن گل هاست که دریافت کننده عاشقش خواهد شد.
آیا دلتون براش تنگ شده ؟ میخواین بهش بگین دنیا رو با تو دوست دارم ؟ میخواین بدونه ارامش شماست ؟ بدون اغراق بهترین روش رو انتخاب کردین با فرستادن دسته گل رز زیبا ، عطری از محبت و عشق شما وجود او را آرام آرام در برمیگیرد و خاطره ای ساخته اید که فراموشی ان سخت خواهد بود.
این دسته گل زیبا با بسته بندی هایی که در عین جذابیت و دوست داشتنی بودن ، از نوع سازگار با طبیعت ( قابل بازیافت ) هستند پیچیده میشود.
دسته گل رز زیبا
مطمئن باشید در هر اتاق و فضایی که دسته گل اروپایی قرار داده شود ، عطر لبخند و مهربانی را در فضای آنجا پراکنده خواهد ساخت.
گل و برگ های تزیینی به طریق هنرمندانه ای به صورت دسته گلی مدرن قرار گرفته اند . شما میتوانید آنرا در گلدانی زیبا قرار دهید تا عمر گل ها بیشتر شود و بیش از پیش از زیبایی انها لذت ببرید.
در کنار همه اینها گل فروشی آنلاین تاج گل به شما پیشنهاد میکند متنی زیبا و عاشقانه نیز در کارت پستالی زیبا که برای شما طراحی شده بنویسید تا ما ان را کنار دسته گل به مخاطب شما تقدیم کنیم و از این طریق میتوانید تاثیر مثبت هدیه خود را دوچندان کنید.

تلفن فروش : 09120360667

دسته بندی : دسته گل

تعداد بازدید : 450 نمایش


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : گل فروشی زیبا

تلفن : 09120360667

تلفن : 09191424151

فکس : 09120360667

وبسایت : Www.GoleZiba.Com

آدرس : تهران ، گل فروشی

آمار


  1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 38 نفر
  2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 443 نفر
  3. بازدیدکنندگان امسـال : 100522 نفر


پربازدیدترین


تاج گل تقدیم جهت عرض تسلیت پایه دار سبد گل ترحیم و ختم تاج گل گلایل داوودی سبد گل تزیینی مدل گلدان فانتزی رز زیبا تاج گل یک طبقه انتریم صورتی لوسینتوس تاج گل خیریه ارسال تاج گل تسلیت دسته گل عاشقانه برای هدیه به نامزد تاج گل مراسم ارزان باکس گل حروف انگلیسی با گل کریانزا و میخک S تاج گل ترحیم دو طبقه سفید قرمز بنفش تاج گل دو طبقه فانتزی سه متری آنتوریوم آلسترومریا لیلیوم اوریانتال جعبه گل رنگارنگ چوبی حرف S تاج گل ارزان ترحیم دو طبقه تاج گل افتتاحیه و تبریک مدل شاخدار

پرسش


  1. اشواق مشکل گشا در فروش عمده گل رز لاکچری قرمز زیبا برای سورپرایز
  2. فرهاد عظیمی در فروش عمده گل رز ایرانی رز هلندی
  3. تاج گل در سبد گل خواستگاری شیک قلبی
  4. تاج گل در باکس گل رز قرمز ارزان داخل جعبه قلبی
  5. هامون محمودی در باکس گل رز قرمز سی تایی
  6. نویسنده‌ در سلام دنیا!

ارتباط با ما


آدرس : تهران

تلفن : آقای حسنی 09120360667

تاج گل

تلفن : 09120360667

تجهیزات آشپزخانه صنعتیطراحی سایت و سئو توسط 09356107101