تلفن فروش : 09120360667

تاج گل برای عرض تسلیت ترحیم ختم

تاج گل برای عرض تسلیت ترحیم ختم

قیمت : 250هزار تومان

ضرورت ارسال تاج گل ترحیم برای مراسم تشیع جنازه
یکی از رسوماتی که در فرهنگ تمامی نقاط کشورمان وجود دارد این است که بعد از فوت شخص مراسمهای ختم در روز تشییع جنازه ، شب سوم ، شب هفتم ، شب چهلم و سالگرد متوفی برگزار میشود.
اما برای شرکت در مراسم ترحیم ضروری است آداب و رسومی را رعایت کنیم.
از جمله رسوماتی که در مراسمات ترحیم مشاهده می شود، ارسال سبد گل و یا تاج گل طبیعی مخصوص ختم به محل مراسم است، معمولا ارسال این گل‎های زیبا به منظور همدردی با خانواده متوفی صورت می‌گیرد. تسلیت نوعی تسلی دل برای بازماندگان مرحوم به حساب می‌آید و بهتر است جهت ادای احترام یک تاج گل یا دسته گل ترحیم خریده و در مراسم ختم شرکت کنیم.
اگر به دلایل مختلف شرایط شرکت در مراسم را نداشتیم، کافی است یک سبد گل زیبا و یا یک تاج گل تسلیت تهیه کنیم و با یک کارت عذرخواهی به محل مراسم ارسال کنیم.
تاج گل ارزان
تاج گل خیریه
تاج گل ترحیم ارزان
سفارش تاج گل محک
تاج گل تبریک
سفارش تاج گل مراسم ختم اصفهان
تاج گل افتتاحیه
تاج گل عروسی
تاج گل خیریه
سفارش تاج گل محک
تاج گل برای مراسم ختم
تاج گل افتتاحیه
تاج گل تبریک
سفارش تاج گل مراسم ختم اصفهان
دسته گل برای تسلیت
سبد گل ترحیم
برای سفارش گل نیازی نیست حتما زمان زیادی صرف کنیم و به صورت حضوری برای خرید گل اقدام کنیم و تمام گلفروشی های شهر را زیر و رو کنیم، بلکه می توانیم با صرف زمان کوتاهی در بازارهای گل اینترنتی به صورت غیر حضوری اقدام به سفارش و خرید گل کنیم.
انتخاب و سفارش گل نیز مراحل دشواری دارد از آن جایی که هر گل پیامی را به مخاطب می رساند، برای خرید گل ترحیم باید نکاتی را در نظر بگیریم نکاتی مانند میزان صمیمیت ما با متوفی و خانواده ایشان، سمت شغلی وی
در مراسم ترحیم از تاج گل برای تسلیت بیش از سبد گل و تابلو گل استفاده می شود می توانیم با توجه به موارد ذکر شده برای همدردی و عرض تسلیت، برای مراسم ختم و ترحیم تاج گل سفارش داده و به محل مراسم ارسال کنیم.
خرید گل و قرار دادن آن در مراسم ختم علاوه بر ابراز همدردی باعث صمیمیت بیشتر ما با خانواده متوفی می شود زیرا با این کار نشان می دهیم در یکی از سخت ترین شرایط زندگی که فوت یکی از عزیزان است، کنار آن ها بوده ایم.
بهتر است قبل از خرید آنلاین تاج گل از ساعت و روز برگزاری مراسم ترحیم اطلاع کسب کنیم و تاج گل را در زمان تعیین شده به دست مسئول هماهنگی کننده مراسم برسانیم. با خرید اینترنتی گل از حق انتخاب بالایی برخوردار هستیم و می توانیم تاج گلی با گل های زیبا و متنوع سفارش دهیم که مناسب مراسم باشد.

تلفن فروش : 09120360667

دسته بندی : تاج گل ترحیم

تعداد بازدید : 775 نمایش


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : گل فروشی زیبا

تلفن : 09120360667

تلفن : 09191424151

فکس : 09120360667

وبسایت : Www.GoleZiba.Com

آدرس : تهران ، گل فروشی

آمار


  1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 42 نفر
  2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 443 نفر
  3. بازدیدکنندگان امسـال : 100526 نفر


پربازدیدترین


باکس گل رز طلایی 4 شاخه با جعبه مشکی تاج گل ارزان تسلیت جعبه گل رنگارنگ چوبی حرف S باکس گل رز دو حروف انگلیسی باکس گل داخل جعبه رز سفید سبد فانتزی گلدان گل شیپوری باکس گل با فرزیا تاج گل ختم سه طبقه ای لیلیوم باکس گل هدیه رز سفید داخل جعبه با بادکنک فروش عمده گل رز لاکچری قرمز زیبا برای سورپرایز باکس گل حروف انگلیسی با گل کریانزا و میخک S باکس گل لاکچری بنفش مدل ز تاج گل گلایل و داودی سفید باکس گل ارزان صورتی با آلسترومریا باکس گل طلایی با تک شاخه گل رز روکش طلا

پرسش


  1. اشواق مشکل گشا در فروش عمده گل رز لاکچری قرمز زیبا برای سورپرایز
  2. فرهاد عظیمی در فروش عمده گل رز ایرانی رز هلندی
  3. تاج گل در سبد گل خواستگاری شیک قلبی
  4. تاج گل در باکس گل رز قرمز ارزان داخل جعبه قلبی
  5. هامون محمودی در باکس گل رز قرمز سی تایی
  6. نویسنده‌ در سلام دنیا!

ارتباط با ما


آدرس : تهران

تلفن : آقای حسنی 09120360667

تاج گل

تلفن : 09120360667

تجهیزات آشپزخانه صنعتیطراحی سایت و سئو توسط 09356107101